poniedziałek, 18 sierpnia 2014

FS nie działa.

#potwierdzoneinfo
FS nie chce działać, w związku z czym chwilowa przerwa w pisaniu. Jeśli to błąd, to mam nadzieję, że naprawią go szybko.

#problem
Czy ktoś też tak ma (na tym blogu), że jak próbuje kliknąć np. w "komentarze", to wyskakuje mu nowe okno przeglądarki z "Confirm Like"?Jeśli już chcę zobaczyć komentarze, muszę wchodzić na blogspota i  kliknąć komentarze przy jakiejś notce, ale nie mogę odpowiedzieć na nie, bo wyskakuje to, co jest na poniższym zdjęciu.

7 komentarzy:

 1. FS nie działa, bo Ola olała błędy i one "narastały" Więc już możemy się pożegnać z grą, bo wątpię, że ją naprawi. Pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Eh, na początku myślałam, że tylko ja tak mam. Potem sprawdzałam co jakiś czas i wciąż nie działało. Sprawdziłam na komputerze brata - to samo...
  @MyskaMiki0 Jeśli masz rację to smutny ten koniec FS...
  No cóż, ale swoją drogą, masz rację z błędami. Niby dało się z nimi jakoś funkcjonować, ale było to naprawdę uciążliwe. No cóż... Możliwe, że to ostatnia notka na tym blogu. Dlatego żegnam, może się jeszcze spotkamy (chlip :D).

  Lavel

  OdpowiedzUsuń
 3. Jak nie będzie FS, to już nie będę miała się gdzie spotykać ze znajomymi z neta noo... :< I nie będę mogła się śmiać z antytalentu niektórych projektantek :<

  OdpowiedzUsuń
 4. Mnie ciekawi też inna sprawa... Co ze stellą? Wielu użytkowników ( w tym ja) na pewno wykupowało stellę. Jeśli FS nie będzie już działało czy to nie oznacza, że powinni nam zwrócić pieniądze? No cóż, w sumie pewnie w regulaminie już się odpowiednio zabezpieczyli na taką sytuację... A nawet jeśli to nie koniec, to kiedy przywrócą FS to upłynie trochę czasu i status premium się "wyczerpie"... Eh.

  Lavel

  OdpowiedzUsuń
 5. Huehue, a ja nie marnowałam kasy na FS, stellę do 1 września mam tylko z prezentów xd

  PESZEK.

  OdpowiedzUsuń
 6. Ty się cieszysz, a ja eh...

  OdpowiedzUsuń
 7. #dobrepotwierdzoneinfo, FS działa, przynajmniej na razie.

  OdpowiedzUsuń