środa, 27 sierpnia 2014

FS upada. | Post pożegnalny.

Tak sobie rozmawiam z inspirated na FB.
Razem z nią i z blacknigga doszłyśmy do wniosku, że FS niedługo upadnie. Mnie na tej stronie trzymają tylko znajome i chęć projektowania ciuchów.
Ja, Helvete, Swaggie, Nialluś, inspirated, blacknigga, Lavanya i pewnie jeszcze kilka osób, o których zapomniałam jesteśmy chyba najaktywniejszymi użytkowniczkami - bez nas FS upadnie. 
Przynajmniej większość z nas dostała bany. Ja do 31.09 za rzekome podważanie zdania moderatora, ispirated:
"Największa frajerka w historii FS'a która myśli, że ujdzie jej to bezkarnie. :)", Muff - "Bo jest suką i robi wszystko dla własnych korzyści, dodatkowo oczerniając elitę". Takich mamy pięknych i miłych moderatorów. Dla blacknigga też szykuje się ban, bo powiedziała całą prawdę.
ins: "One nawet na tej naszej konfie na GG ciągle o tym pisały, ja z Lav chciałyśmy o Glam Week'u, a one ciągle o siatce, Boziu." 
"A jak Piotrek 'dla jaj' zmieniał loginy, usuwał kasę itp, to było niby w porządku?"
"Większość użytkowniczek ma zapewne w dupie te całe mistrzostwa, więc po co im to?"
"Ja byłam tylko dlatego, że szkoda mi było tych modelek, które nie miały nawet jak zarobić, więc tyrałam z Muff w tych agencjach, a potem compact przyjmowała podziękowania, heh..."
 
Teraz moderatorzy myślą, że siatkówką uratują FS. Na pewno stronę o modzie uratuje siatkówka.
Sami się pogrążają nie wiedząc o tym.
NIC Was już tam nie trzyma. Odejdźcie, póki możecie. Ola już dawno miała FS w dupie. Teraz wyszła na jaw prawda o "elicie" i "wszechmogących takbardzozajebistychmyślącychżmemogąwszystko moderatorach". FS i tak upadnie.
Pozbierajcie fejsy i aski tych waszych najfajniejszych znajomych i się stąd wynoście. Nie ma sensu już być na tej stronie. W sumie lepszy jest Stardoll z jakimiś pseudoEmo i MSP z dziećmi neo, niż ruiny FS i chamscy moderatorzy.
Przekażcie wszystkim, niech opuszczą FS i nigdy nie wracają, bo tam może być już tylko gorzej.

Przepraszam założycielkę bloga, ale ja odchodzę stąd, prawdopodobnie już nie wrócę, a na  pewno nie będę już więcej pisać na tym blogu. Wszystkiego dobrego życzę.

6 komentarzy:

 1. Byłam tu tak krótko, że nawet nie zdążyłam się z nikim dobrze zaznajomić. Z wszystkiego odchodzę ostatnio, serio... Ja zostaję, bo lubię kreować stylizacje. Dla mnie to po prostu zabawa. Nie wiem czy mogę tu przeklinać, no ale kurwa, siatkówka? haha, denniejszego pomysłu nie widziałam. I to ma niby "poprawić nam humory"? Nie mam już kompletnego szacunku do moderatorów, nie wiem, tych wszystkich sfer wyższych, mam to w dupie. Ale tylko na tej stronie była opcja butików użytkowników, więc z reguły można było kupić coś fajnego za niską cenę. Ja zostaję. Po prostu chcę nadal kreować stylizacje, to wszystko. A przyjaciół wielu nie zdobyłam niestety.
  Miło było cię poznać :)
  Ja również życzę wszystkiego dobrego.
  Lavel

  OdpowiedzUsuń
 2. Mi również było miło. Może jeszcze kiedyś wrócę na chwilkę zobaczyć, co się stało. Jak na razie chyba tylko planuję dokończyć kolekcję i się stąd zmyć. Jakby ktoś jeszcze kiedyś chciał mnie spotkać: stardoll - VargKjellberg, MSP - Rihanna253. Lavel, żałuję, że nie byłaś chociaż od tego momentu, w którym ja się zarejestrowałam. Byłam świadkiem tego, jak FS upada i umiera. Tak fajna strona, tyle zabawy z ubraniami, a strona umiera.

  OdpowiedzUsuń
 3. Varg, byłam kiedyś na FS, ale wtedy byłam młodsza i nie zawracałam sobie głowy informacjami, liczył się tylko wygląd mojej doll XD Ale mniejsza o to. Ja jak na razie zostanę i chcę zobaczyć jak to się wszystko potoczy.
  lavel

  OdpowiedzUsuń
 4. Szkoda... Świetna strona, nisko upadła.
  A już wydawało się, że stary Fs wrócił....
  Miałaś świetny butik.

  OdpowiedzUsuń
 5. Dzięki. Najgorzej było patrzeć jak upada. Jak po przenosinach na nowy serwer pojawia się coraz więcej błędów. Masakra normalnie.

  OdpowiedzUsuń
 6. Świetnie się bawiłam na Fsie, ale bez tylu świetnych osób ta gra straci sens :/

  OdpowiedzUsuń